miranda im - plugin mtv

televizní program v mirandě

když už jsem se ve čtvrtek večer pustil do vylepšování mé mirandy pomocí pluginu pluginu weather narazil jsem i na plugin mtv, který umí zobrazovat televizní program (za nakopnutí děkuji tbpijepivo) a jal jsem se jej do mé mirandy pridat taky.

pokud chceš mít ve své mirandě také televizní program, potřebuješ k tomu plugin mtv. po stažení jej rozbal do složky "plugins" v adresáři, kde máš mirandu nainstalovanou.

po instalaci musíš v nastavení změnit server, ze kterého se mají tahat data. defaultně je tam předvolený nějaký polský server, kde jsou sice taky české kanály, ale obsah je v polštině. já jsem si nastavil www.ceskenoviny.cz

klikni pro detail...

dalším krokem je přidání televizních stanic, kterých program chceš zobrazovat.

klikni pro detail...

když jsou stanice přidány, po chvilce se stáhnou z netu aktuální data a už se může program používat. v hlavním menu mirandy je volba "tv review", která zobrazí okno s přehledem aktuálně vysílaných programů. doubleclick na název tv stanice v seznamu kontaktů otevře okno s programem na aktuální den.

klikni pro detail...

komentáře

16.03.2007 05:54:06
zkousel jsem si nandat tuhle vec, ale nechce to fungovat. Pise:No program availablefor selected contact. pls help
Puki
17.03.2007 17:02:51
tak to fakt nevim, kde by mohl byt zakopany pes. ja mam zvolene, ze ma stahovat data z www.ceskenoviny.cz a normalne mi to maka
06.07.2007 22:36:26
Pokud vam to pise ze neni dostupny program je to tim ze se jeste nestahl.. Defaultne je doba pro stahovani nastavena na 10 sec. tak zkuste pockat.. Pokud to mate nastavene vys tak se tomu musite prizpusobit... Pokud ani tahle rada nepomuze tak bych zkusil checknout pripojeni prip. proxyserver ;)
Ramsey
29.09.2008 20:32:05
Nejdou mi vůbec stáhnout žádné stanice. Server nastaveny mam, internet fachči ale nic to nehleda. http://www.postimage.org/image.php?v=PqigOqS
Coat
29.09.2008 21:10:15
přiznám se, že jsem to už delší dobu nepoužíval. mám na tv program teď jiné zařízení, ale až bude chvilka, testnu to a poreferuju.
celkem komentářů: 5