jak stahovat z rapidshare.de

návod na stahování ze serveru rapidshare.de

stejně jako na megaupload nahrával jsem nějaké soubory i na rapidshare a stejně jaxem musel už několika lidem vysvětlovat, jak soubory stáhnout z megauploadu, vysvětloval jsem jim i to jak stahovat z rapidshare tak doufám, že tento postup mi zajistí to, že už to vysvětlovat nebudu muset. takže jdeme na to...

po otevření odkazu v internetovém prohlížeči se načte stránka. odroluj dolů a v tabulce která je na následujícím obrázku klikni na tlačítko "free"

klikni pro detail...

pokud jsi z rapidshare nestahoval a máš ip adresu jen pro sebe nemělo by se ti stát, že uvidíš následující hlášku, ale pokud jsi za proxy nebo nat-em, může se stát, že z ip adresy přes kterou jsi připojen do netu už někdo stahoval a potom se ti zobrazí něco podobného tomuto obrázku

klikni pro detail...

nad tabulkou je napsáno "Get your own Premium-account now! Instant download-access! (Or wait 22 minutes)". pokud nemáš možnost použít jinou ip adresu, musíš počkat dobu uvedenou v závorce. v mém případě 22 minut a poté zkusit znovu otevřít odkaz ve webovém prohlížeči.

pokud je vše v pořádku a tvou ip adresu si rapidshare nepamatuje, objeví se nad tabulkou "download-ticket reserved. please wait 39 seconds."

klikni pro detail...

doba v sekundách se postupně snižuje na nulu. po uplynutí čekacího času se zobrazí obrázek obsahující znaky a čísla, vstupnní pole a tlačítko. do vstupního pole opiš text z obrázku a kliknutím na tlačítko vedle vstupního pole zahájíš download souboru.

klikni pro detail...

mrkni i na článeček jak stahovat z megaupload.com?

komentáře

08.03.2006 20:35:52
ericsony postnul na pandoru odkaz na download tohoto programu http://www.dimonius.ru/PROG/USDownloader.zip zkoušel jsem s ním stahovat z rapidshare i megauploadu a v obou případech jsem byl úspěšný
08.12.2007 07:25:19
Chcete si trochu vydělat na internetu ? Třeba na premium účet (RapidShare, Megaupload a další), nebo na cokoli jiného. Stačí se podívat na článek zde: http://www.sakulraider.com/sforum/viewtopic.php?t=117 a výdělek je zaručen. Návod jak na to, je jednoduchý a vše je podrobně popsáno.
Ijak
celkem komentářů: 2