jak stahovat z megaupload.com?

návod na stahování ze serveru megaupload.com

jelikož už jsem několikrát nahrával nějaké soubory na server magaupload (tuším, že to byla nějaká videa a fotky) a pár lidí mělo se stahováním problémy, rozhodl jsem se, že bude lepší, když návod na stahování uveřejním u sebe na stránkách. snad se mi tím podaří vyhnout se tomu, abych to musel jednotlivým lidem vysvětlovat každému samostatně.

takže odkaz otevři ve svém oblíbeném internetovém prohlížeči.

zpravidla se otevře stránka s tlačítkem "click here to proceed". pokud se to stane klikni na toto tlačítko.

klikni pro detail...

může nastat buď to, že se zobrazí nějaká reklama. pokud se zobrazí reklama, musíš kliknout v pravém horním rohu na odkaz "continue with megaupload". po kliknutí na odkaz se otevře stránka popsaná v následujícím odstavci.

klikni pro detail...

druhou možností je že se přímo načte stránka s downloadem a opět jsou dvě možnosti buďto máš smůlu a všechny vyhrazené sloty pro českou republiku jsou zabrány jinými uživateli a potom se zobrazí následující hláška "All download slots (300) assigned to your country (Czech Republic) are in use. Please try again later. "

klikni pro detail...

pokud toto nastane, musíš mít trpělivost a zkoušet aplikovat tento postup od začátku pořád dokola až do chvíle, kdy se nějaký slot uvolní.

v případě že jsou nějaké sloty volné, zobrazí se následující stránka S hláškou "please wait 45 seconds.." a čas se postupně odpočítává.

klikni pro detail...

ještě před klesnutím času na 0 sekund vyskočí před počítadlo okno "megaupload links"

klikni pro detail...

toto okno zavři pomocí křížku vedle nápisu "megaupload links"

po odpočítání k nule se hláška "please wait ?? seconds.." změní na "click here to download". po kliknutí na tento odkaz se otevře nové okno s reklamou a po chvíli se začne stahovat požadovaný soubor.

klikni pro detail...

mrkni i na článeček jak stahovat z rapidshare.de

komentáře

08.03.2006 09:23:37
Bullshit, jsou lepší sajty jako www.uschovna.cz. Netvrdim, že je to bůh ví co, ale je to lepší než megaupload a vykurvený rapidshare. BTW: Pro megaupload existuje program, který z něj umí automaticky stahovat soubory. Je to nějaký ruský program a až si vzpomenu na jeho jméno, tak ho sem možná napíšu.
Borg
08.03.2006 09:33:47
zapomenout klidně můžu, ale je spousta souborů, která jsou na rapidshare nebo megauploadu a na úschovně je určitě nenajdeš. to, že je tady ten postup napsaný má svůj důvod. pokud je nějaký program, který umí to co píšeš a fakt funguje, budu rád když se podělíš o jeho název.
08.03.2006 20:24:38
ericsony postnul na pandoru odkaz na download tohoto programu http://www.dimonius.ru/PROG/USDownloader.zip zkoušel jsem s ním stahovat z rapidshare i megauploadu a v obou případech jsem byl úspěšný
14.08.2006 13:09:19
prosím o radu!zkoušela jsem stahovat z megauploadu nějaký filmy ale stáhlo to jen 2 mb a pak mi to oznámilo: The file was not found on the server a to mi napsalo u všech filmů co jsem zkoušela stahovat.Když jsem se na to ptala na jednom blogu kde měli na megaupload taky návod tak mi napsali,že to jde odtamtud stahovat jen po půlnoci !! zkoušela jsem to po té půlnoci stahovat ale nešlo mi to!díky za každou odpověď!
Elka0020@seznam.cz
04.09.2006 19:28:40
sorry, že odpovídám až teď, ale nějak jsem pozapoměl. pokud ti to napsalo "the file was not found on the server" patrně byl ten soubor smazán. Není to tím, že bys to měla stahovat ve dne nebo v noci, ale tím, že tam ten soubor už není.
09.09.2006 12:53:57
aha, díky
09.11.2006 16:52:43
Ahoj, z megauploadu jsem už několikrát stahovala a šlo to v pohodě, ale najednou to strašně dlouho trvá, asi jsem toho už stáhla moc a teď si ho mám koupit nebo co. Nevíte někdo co s tím?
Esther
celkem komentářů: 7