freecall - volání na pevné linky zadara

i do české republiky

včera jsem narazil na službu frecall.net, pomocí které je možné volat na pevné linky několika zemí včetně české republiky a na mobilní telefony tří zemí zadarmo. týdenní limit pro tato volná volání je 300 minut.

obrázek 684

pokud chcete tuto službu vyzkoušet, stačí si stáhnout a nainstalovat program z adresy http://www.freecall.com/en/download.html a zaregistrovat se.

kompletní seznam zemí do kterých je možné volat zdarma je tady: Argentina, Australia, Austria, Belgium, Canada, Czech Republic, Denmark, France, Germany, Hong Kong (+mobile), Hungary, Ireland, Italy, Luxembourg, Malaysia, Monaco, Netherlands, New Zealand, Norway, Panama, Poland, Portugal, Puerto Rico (+mobile), Russian Federation, Singapore, Slovenia, South Korea, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, United Kingdom, United States (+mobile)

komentáře

25.10.2006 23:48:21
zkouseli jsme to nedavno ale dost v tom praskalo, michaly se tam tu a tam jine hovory, padalo to, kazdopadne funkcni to jakz takz je avsak urcite to zas bude jen reklamni akce a sluzba bude co nevidet zpoplatnena jako tomu bylo drive u jinych podobnych.
Maruna
26.10.2006 07:12:52
no asi jsem na to nepřišel příliš brzo a v podstatě to pro mě nemá ani žádnej vyýznam, a) neznám téměř nikoho kdo by měl pevnou b) mám na mobilech tolik volných minut, že s nima v pohodě vystačím, ale říkal jsem si, že jsou třeba nějaký lidi, kteří na to ještě nepřišli a hodit by se jim to mohlo
17.09.2007 12:18:21
nyni akce sms zadarmo vice na ingdragon.wz.cz
30.09.2007 18:12:14
na výše uvedeném webu jsem žádnou bránu pro volné odesílání sms nenašel. jediné na co jsem tam narazil je nějaký velice pochybný způsob zakupování kreditu na voip služby. důrazně nedoporučuji něco takového přes výše uvedenou a další podbné stránky dělat. v případě zájmu je určitě lepší a bezpečnější si zakoupit kredit přímo přes poskytovatele konkrétní voip služby. no a když už tady někdo, kdo se ani pod svůj reklamní příspěvek nedokáže podepsat, otevřel téma zadarmózních sms, doporučuji používat službu callwave na http://www.callwave.com/mobile/textMessages.asp která je po registraci skutečně zadarmo.
celkem komentářů: 4