aukro

aukce on-line

www.aukro.cz

Asi před dvěma měsíci jsem narazil na server aukro.cz, který je dceřiným serverem polského allegro.pl. jelikož registrace je zdarma a navíc každý nový uživatel v rámci promo akce dostane do vínku 100 czk, neváhal jsem a zaregistroval jsem se.

registrace se skládá ze dvou částí. nejdříve se vyplní požadované údaje a po ověření mailem se aktivuje účet. pomocí takto aktivovaného účtu můžeš nakupovat. pokud ovšem chceš i něco prodat, musíš provést plnou aktivaci. ta funguje tak, že ti je zaslán poštou (takovou tou jaxe hází do poštovní schránky) aktivační klíč a po jeho zadání na serveru je tvůj účet plně aktivován.

uživatelé s plně aktivovaným účtem mají také možnost zapojit se do partnerského programu. ten spočívá v tom, že na svou stránku umístíš baner s vygenerovaným odkazem a za každé kliknutí na tento baner ti na účtu partnerského programu naskočí 7,50 czk (1x z 1 ip adresy za 24 hodin). pokud se navíc člověk, který na baner kliknul zaregistruje na aukru a do 14 dnů provede plnou aktivaci, dostaneš za to 40 czk. po dosažení částky 100 czk je možné peníze z partnerského programu převést na aukro účet a použít je potom na placení za služby na aukru. nebo je možnost po dosažení částky 800 czk na dosaženou částku vystavit fakturu, která ti bude proplacena.

pokud se chceš podívat, jak aukro vypadá, klikni na obrázek nad tímto textem a krom toho že uvidíš aukro, mi taky svým kliknutím přihodíš nejaké drobné na můj partnerský aukro účet :-)

nevím jak dlouho to tak ještě bude, ale zatím nejsou za prodej prostřednictvím této služby inkasovány žádné poplatky, takže pokud se ti doma válí něco, co už nepotřebuiješ, je aukro cesta jaxe toho zbavit a ještě nejakou korunu získat.

komentáře

12.07.2005 14:20:35
je to již nějakou dobu, co byla cena za jedno kliknuti/ip adresa/24 hodin změněna na 0,70 czk. také byla změněna částka za plnou aktivaci doporučeného uživatele na 150 czk.
celkem komentářů: 1