výlet do krumnlova

14. - 16.5.

lituji, ale fotografie jsou dočasně nedostupné, zkus to prosím později

minulý víkend jsme jeli na výlet do českého krumlova. ikdyž nám počasí moc nepřálo (v pátek dost pršelo a v sobotu a neděli bylo zima), výlet jsme si moc užili.

bydleli jsme přímo v historickém centru v penzionu thallerův dům, kde se nám moc líbilo. najíst jsme se nejčastěji chodili do restaurace pod radnicí, která je nekuřácká a mimo toho, že tam výborně vaří, je tam i skvělý personál. hedušce se v této hospůdce moc líbila poudačka namalovaná na zdech.

několikrát jsme se byli podívat na zámku a z toho jednou v noci. zámek je krásně nasvícen a noční procházka určitě stála za to. na prohlídkových trasách uvnitř zámku se nesmělo fotit, takže bude muset stačit odkaz. zahrady nad zámkem také stojí za prohlídku. ona vůbec celá historická část krumova je nádherná. mimo všemožných historických pamětihodností jsme navštívili i výstavu fotek a obrazů jana saudka v šatlavské ulici.

v krumlově jsme byli skoro celá tři dny a i tak jsme neviděli vše, takže budeme muset do tohoto krásného města vyrazit znovu.

v případě, že budete chtít navštívit český krumlov, určitě doporučujeme

celkem fotek: 0